February 2013

založila jsem si nový blog

26. february 2013 at 21:36 | dj paprika
nikdy jsem netušila, že tohle někdy vážně udělám. Ale je to tak. Lidi z mého okolí, kamarádky, spolužáci a tak se dozvěděli o mojem blogu, a já prostě nechci, aby četli moje články. Nechci aby roznášeli mlj blog dál a pomlouvali. Snad mě chápete. Do komentářů napište svůj email a adresu blogu a já vám na ní pošlu odkaz na blog;)

I love this days:-*

25. february 2013 at 17:43 | dj paprika |  blablabla.
Aww♥ comůže být lepšího, než mít dokonalého kluka? Myslím si, že nic. Dneska jsme s Honzou (Mým klukem) byli spolu. Jako včera, v sobotu a ve středu. Je to krásný pocit, když víte, že je tu na světě někdo, komu na vás záležía miluje vás. No, a jak jsme byli u nás, tak jsme se dívali na film, a já jsem ho vískala ve vlasech.... no prostě to bylo dokonalé. Nebudu tu psát, co všechno jsme dělali, jelikož můj blog zná hodně lidí z mého okolí (kamarádky, spolužáci atp). A víte, díky čemu vlastně takového kluka mám? Díky mé strašně úžasné býválé nejlepší kámošce, kterou mám teďka ještě radši;) Často si říkám: 'Tohle je jenom díky ní. Nevím, co bych jinak dělala'.
Taky máte volno, jako my? Yeah! Konečně zase na týden pryč od té mučírny-.- Ve čtvrtek jdeme s taťkou a bráchou do aquaparku, tak se nemůžu dočkat!
Bože, já mám hlad! Celý den jsem nic kromě snídaně nejedla-.- To mě zabije:DDDD
Autumn-beautiful-braid-fall-favim.com-638969_large

Really, bitch?

22. february 2013 at 17:43 | dj paprika |  blablabla.
Tento týden byl celkově docela hodně divný, ikdyž...
Dneska jsem nic do asi 3 hodin nejedla. Jsem si říkala, že mi je nějak blbě :D
Kdo z vás má Iphone? Je jedno jaký, prostě tak. Jako... určitě to budou skoro všchni. A i kdyby ne Iphone, tak aspoň Android. No.. to jsem snad jediná socka s tímto? Asi jo že?-.- Na narozky nebo na vánoce si budu přát Iphone. Nejen, že to má dobré aplikace, ale taky nádherné obaly :'3 Třeba tady: . Který se vám líbí? :)
No konečně máme ty prázdniny :3 Doufám, že buď bude sněžit, nebo svítit, ale ne něco mezi. To je potom taká ta nechutně hnusná břečka, která podkluzuje a je to celé fuj, no chápete ne? Dneska jsme se s mým klukem domluvili, že se sejdeme na záchodcích v hodině. My jsme totiž na ájinu rozdělení na 2 skupiny, a tak nás napadlo, že až tam budu, tak mu zavolám. Ale jaksi tam prej byli učitelé, tak z toho nic nebylo:D Teď mě napadlo, že právě teďka má ta holka tu oslavu. Bylo by drzé ji oslovit kamarádkou. Neříkám to jenom proto, že mě nepozvala, ale ona mě prostě sere už delší dobu. Pomlouvá za zády, nadává a je to prostě s vellikým prominutím piča. Počkat, proč s prominutím? Bez prominutí;)
Jinak včera mi napsala nějaká kámoška na blog, ale bohužel to má nějak bloklé, tak to nejde vidět. Každopádně ji něco vzkazuju:
Já vím, že obě Kačky pozvala, jenom nám kecala, že je nepozve. Další důkaz, že lže;)
Tumblr_me955hrpd61qkkipbo1_500_large

Ukázka mých prací

21. february 2013 at 16:50 | dj paprika |  Pictures
-Buď dáma, ne děvka.

Zůstaň.
*Který obrázek se vám líbí víc? :) Podle mě je to úplná sračka, takžee :DD

Ouch!

20. february 2013 at 19:29 | dj paprika |  blablabla.
Ouch, mě fakt bolí úplně všechno.
Před chvílí jsem přišla z volejbalu, a co nezjistím? Rodiče nejsou doma! PARTY HARD! :D Jinak... tento týden je úžasný! Prostě píšeme furt testy :D Ten moment, kdy máte z písemky 4, a učitele překecáte na 3!! :DDD Ale tak bylo to jenom o pitomej jeden bod :D
Co byste udělali, kdyby jste se dozvěděli, že dneska máte psát jakousi olimpiádu ze Zeměpisu? :D Noo... A učitelka že: "A kdo to bude mít dobře, pujde do krajského kola!"
A já: "Fuck it. Nikam nechcu" a napsala jsem toho málo. Stejně jsme na 2 papíry měli jenom 20 minut, takže jsem ani moc nemohla stihnout.
Kdo se dívá na superstar? Tak Farna je tak trapná. A ta tuna makeupu... NO COMMENT! :D
My jsme se dneska přesadili na matiku... Já sedím s J. A Eliška předemnou sedí s H. A J. a H. se přehodili, takže jsem já seděla s H. Je to složitý? To je jedno :D No a prostě on si toho nevšiml :D To je debil.
Kámoška slavila 8.2. narozky. Bylo jí 13. A víte co? Řekla mi, že její mamka mě na oslavě nechce. Jako... to, že jsem se minulý rok smála není trestné ne? A to jsem se změnila. Hodně lidí mi řeklo, že jsem poslední dobou spíš smutná, než veselá. A to nejhorší na tom je, že ona těch kámošek nepozvala víc. A když jsem se jí zeptala, proč nepozve i Kačky (jiné kámošky) řekla, že nechce. A já: "Není ti to trapné, nepozvat nejlepší kámošky?" a ona že ne. Mě by to teda trapné bylo -.- A ona se té mamky ani nezeptala, jestli tam můžu přijít. No každopádně vím, koho nebudu zvát já na svoji oslavu :)
Ale.. kdybych to takhle měla já, tak bych mamku mega překecávala, aby to dovolila ji tam mít. No.. takhle se pozná "kámoška".
Tumblr_mdj67jobwe1qep40ko1_500_large

Pictures...

18. february 2013 at 16:31 | dj paprika |  Pictures
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=FOjdXSrtUxA
-Znásilňuju tlačítko replay♥ Miluju Eda♥

Tumblr_mhf0wk7ex21s26g82o1_500_large

Polyvore 0.3

16. february 2013 at 21:42 | dj paprika |  Fashion
Líbí se vám? :)
PS.: Měním přezdívku na "dj paprika" :)

Moje přání se splnilo.

8. february 2013 at 18:38 | T. |  blablabla.
No jo.
Přála jsem si onemocnět, a tak se stalo. Víte určitě, že když jste nemocní, tak přesně víte, jak se cítíte. No... já jsem v půlce hodiny rozberečela, a pak mi asi po hodiěně už bylo líp. No... já jsem se jako bála, že onemocním před lyžákem (jako jeden kluk, co tam kvůli tomu nejede) a tak jsem se lekla, že taky nepojedu. Teďka už je mi trošku líp, ale taky mi nené zrovna do skoku, takže letím.
Jsem na horách, pozastavuju :)
Tumblr_ma8o0ttb3k1rxg6n5o1_500_large

So tired.

7. february 2013 at 19:31 | T. |  blablabla.
Dneska jsem byla s kámoškama ve městě. Musím přiznat, že se mi chtělo, ale náladu jsem měla pod psa. Holky se smály a radovaly ze života a já jsem šla pozadu sama se slzama v očích. Nevím, proč jsem brečela. Prostě jsem neměla náladu. Záviděla jsem jim.... smály se a byly šťastné. Ale nechtěla jsem jim kazit náladu. No.. Jakmile jsem přišla domů (celá utahaná) hned mě mamka poslala vyvenčit psa. Šak jako já jsem nebyla vůbec unavená po 4 hodinách chození -.- Jakože jsem se nasrala, ale nakonec jsem šla. Takže jsem zase přišla a zvonila na mě kámoška, jestli nepůjdu ven. Myslela jsem, že se svět obrátil proti mně. Řekla jsem jí, že půjdu později. No nakonec jsem šla. A na co se nejvíc těším? Na zítřek! Budu si balit věci na lyžák! Byli jste někdy na lyžáku? Jaké to tam je? :)
Tumblr_mhv3pctrr21s3m8h0o1_500_large

Who cares?

5. february 2013 at 22:11 | T. |  blablabla.
Mě tak hrozně bolí v krku :(
Jako.. všichni jsou samozřejmě s teplotou nebo jinou nemocí doma, ale já jsem takový debil, že prostě nic. Moje tělo je tak divné -.- Nikdy neonemocním, i kdybych šla v lednu v plavkách ven. Taky jsem se dneska dozvěděla, že v Popcornu (to je ten časopis) je plagát 1D. Jelikož to je něco pro mě, mám 100 chutí si ho koupit, ale je mi líto těch peněz. Přeji cenom je to jeden plagát a stojí to 445 kč(?). Ještě jsem si dneska kupovala sáčko a tílko :3 (musela jsem vypadat jako Harry :DD)
V sobotu jedeme na lyžák! Hrozně se těším, protože všichni co tam byli to chválí. No, ale je tu jeden háček. Jsem dobrá lyžařka, a ti nejlepší (to jsem já :DD) budou s jedním úchylem ve skupině. No to snad ne jako! On je takový debil -.-
Já nevím co psáááát :O
Tady máte moje aktuální myšlenky:
-Ten pkagát musím mít
-Harry♥
-Nepůjdu skontrolovat Face?
-Měli jsme úkol?
Tak já si jdu něco přečíst a jdu spát :)*